رد کردن لینک ها

سرویس xCloud بصورت آزمایشی در دسترس قرار گرفت

اشتراک گذاری

بعد از آغاز شدن ثبت نام سرویس xCloud در ایالات متحده آمریکا، بریتانیا و کره؛ بالاخره این سرویس بصورت آزمایشی در دسترس قرار گرفت. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی، با دنیای‌بازی همراه باشید.

هم اکنون این سرویس به کاربران‌اش اجازه استریم از طریق تلفن‌های همراه را فراهم ساخته است. بازی‌های Halo 5: Guardians، Gears 5، Sea of Thieves و Killer Instinct هم اکنون در دسترس کاربران قرار گرفته است؛ که برای حالت آزمایشی بسیار خوب است.

مایکروسافت به این سرویس امید فراوانی دارد. همچنین قبلا Rare Studio اعلام کرده بود که این سرویس پتانسیل بالایی دارد، و این قابلیت را نیز دارد که مرزهای بازی‌های ویدئویی را درهم بشکند.

فیل اسپنسر، رئیس بخش ایکس‌باکس شرکت مایکروسافت در توئیترش این چنین نوشت:

به تیم سازنده سرویس xCloud که آن را بصورت آزمایشی در دسترس قرار داده‌اند افتخار می‌کنم – همه در ایکس‌باکس هیجان زده هستیم. نوآوری تازه حالا شرع شده است و در هفته‌های آتی ادامه خواهد داشت. همه ما برای کمک کردن در راستای شکل‌گیری شکل آینده استریم‌ها هیجان زده هستیم.

به هرحال، این تنها سرویس استریم امسال نخواهد بود. آخر ماه آینده سرویس Google Stadia نیز برای مشترکین این سرویس در دسترس قرار خواهد گرفت. یقینا رقابت این دو سرویس در هفته‌های آتی جذاب خواهد بود.

X