رد کردن لینک ها

شرکت Take-Two روی بازی جدید و دنباله مجموعه‌های خود کار می‌کند

اشتراک گذاری

شرکت Take-Two صاحب تعدادی از برجسته‌ترین استودیوهای توسعه‌‎دهنده و ناشران صنعت بازی به مانند راک‌استار گیمز، 2K Games و Private Division است و اکنون هم گزارش مالی آن‌ها برای سه‌ماهه دوم سال مالی 2020، عملکرد و نتایج بسیار مثبتی را به نمایش می‌گذارد. در حالی که گزارش مالی این شرکت شامل جزئیاتی هم‌چون بازه زمانی انتشار نسخه Nintendo Switch بازی The Outer Worlds بوده، مدیرعامل این کمپانی بخشی از برنامه‌های آن‌ها مبنی بر عناوینی که در حال توسعه قرار دارند را نیز به اشتراک گذاشته است.

استراوس زلنیک مدیر شرکت Take-Two پس از اشاره به ادامه عملکرد مثبت شرکت در سه‌ماهه دوم سال مالی جاری و اشاره به تعدادی از بازی‌های موفق خود مانند Red Dead Redemption 2، Borderlands 3 و NBA 2K20، از برنامه‌های آینده شرکت گفت. ایشان مدعی شد که کمپانی مورد بحث قدرتمندترین برنامه تولید بازی در تاریخ خود را در برنامه دارد که شامل نسخه‌های دنباله فرنچایزهای بزرگ آن‌ها و هم‌چنین ساخت بازی کاملا جدید می‌شود.

با توجه به این موضوع که دنباله دو بازی Red Dead Redemption و Borderlands در یک سال گذشته منتشر شده‌اند واضح است که Take-Two روی سایر فرنچایزهای خود تمرکز کرده که از میان آن‌ها می‌توان مجموعه‌های XCOM، Mafia، Grand Theft Auto و BioShock را مثال زد. ساخت IP جدید هم موضوعی بوده که شنیدن آن همیشه امری مثبت برای مخاطبین محسوب می‌شود.

X