رد کردن لینک ها

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order رکورد فروش دیجیتال این سری را شکست

اشتراک گذاری

تنها چند هفته از انتشار بازی Star Wars Jedi: Fallen Order می‌گذرد با این حال ناشر آن یعنی شرکت EA اظهار کرده که ساخته استودیو ری‌اسپاون شروع بسیار قدرتمندی در زمینه عملکرد تجاری داشته است.

روز گذشته شرکت EA اعلام کرد که در بازه زمانی مربوط به لانج، بازی Star Wars Jedi: Fallen Order به پرفروش‌ترین عنوان این مجموعه تا به این تاریخ در زمینه فروش دیجیتال تبدیل شده است. هم‌چنین این عنوان اکشن ادونچر سریع‌ترین فروش در میان عناوین مجموعه Star Wars روی پلتفرم کامپیوترهای خانگی را در هنگام لانچ داشته است. بازگشت EA به فروش بازی‌ها روی پلتفرم شرکت Valve یعنی استیم مسلما تاثیر بسیاری در عملکرد ثبت شده از بازی داشته.

وینس زامپلا از استودیو ری‌اسپاون از جانب خود و شرکت EA از مخاطبین بابت حمایت‌شان در هنگام تولید بازی و زمان انتشار آن قدردانی کرد و افزود روایت داستانی در دنیای جنگ ستارگان برای آن‌ها رویایی بوده که اکنون به واقعیت پیوسته و استقبال صورت گرفته از سوی طرفداران نیز شگفت‌انگیز و باورنکردنی بوده است.

شرکت EA پیش از این ابراز امیدواری کرده بود که اثر مورد بحث تا انتهای سال مالی جاری که برابر با ماه مارج 2020 است بتواند 6 الی 8 میلیون نسخه فروش داسته باشد. عنوان مذکور برای پلتفرم‌های Xbox One، PlayStation 4 و کامپیوترهای خانگی در دسترس قرار دارد.

X