رد کردن لینک ها

فیل اسپنسر می گوید رونمایی Xbox Series X ممکن بود فاجعه بار باشد

اشتراک گذاری

رئیس Xbox، آقای فیل اسپنسر [Phil Spencer] درباره نحوه تفکر شرکت مایکروسافت برای تصمیم غافلگیر کننده ی رونمایی Xbox Series X در مراسم The Game Awards در سال گذشته، صحبت کرد و گفت که در اوایل کار “خیلی طرفدار” این ایده نبوده است.

رئیس ایکس باکس، در گفت و گویی با (پادکست) Gamertag Radio گفت که شخصی از تیم بازاریابی، چشم انداز رونمایی از اسم و طراحی کنسول نسل بعدی در مراسم The Game Awards را برایمان تجسم کرد.

او (she) در اتاق بلند شد و گفت، باید کاری جسورانه انجام دهیم، کاری که هرگز قبلا انجام نداده ایم، بگذارید با حقیقت رو به رو شویم، در بازار، درون جایگاهی نیستیم که نسل قبل (این نسل)، قصد آن را داشتیم. فکر نمی کنم با انجام کارهایی که همیشه انجام دادیم، تجارت خود را تغییر و رشد دهیم. بیایید برویم و کار های جدیدی را انجام دهیم.

گرچه رونمایی از Xbox Series X موفقیت بزرگی بود، و به مایکروسافت اجازه داد تا از مراسم معرفی کنسول شرکت سونی جلو بزند، ولی اسپنسر تصدیق می کند که تاثیر تریلر (معرفی کنسول) ممکن بود هر چیزی باشد، و توضیح داد که “ممکن بود یک فاجعه باشد”.

باید این تصمیم ها را بگیرید، (و این تصمیمات را) بدون اطلاعات کافی، و این که بدانید چه اتفاقی خواهد افتاد، می گیرید. هر تصمیمی که بین حالا و زمان لانچ می گیریم… تلاش داریم به مسائل به روش دیگری فکر کنیم.

بعضی از آنها (تصمیمات) را درست انجام می دهیم، بعضی را نه، ولی قطعا ملایم و مطیع نخواهیم بود، ما در کاری که تلاش داریم انجام دهیم جسور خواهیم بود.

X