رد کردن لینک ها

لاین آپ E3 تایید شد: مایکروسافت، نینتندو، یوبی سافت و دیگر شرکت ها

اشتراک گذاری

لاین آپ E3 2020 همراه با دیگر مراسم ها که در این نمایشگاه برگزار خواهد شد، مشخص شده است. شعار این مراسم “Everybody Plays” است.

مراسم E3 2020 شامل نمایشگاه های Xbox, Nintendo, Ubisoft, Bethesda, SEGA, Capcom, Square Enix, Take-Two, Bandai Namco, Warner Bros و بیشتر، می شود.

همانطور که قبلا اعلام شده بود، این مراسم در تاریخ 9 تا 11 ژوئن در Los Angeles Convention Center برگزار خواهد شد، و روز اول به صورت کامل برای کارکنان صنعت بازی سازی، مانند خبرنگاران و تولید کنندگان محتوا (ی رسانه ای) در نظر گرفته شده است.

ظاهرا شایعه طراحی مجدد مراسم E3 صحیح بوده است، برای این که امروز entertainment software association (برگزار کننده E3) اعلام کرد که این مراسم شامل چه چیز هایی می شود:

گیمر (هایی به عنوان) مهمان ویژه، افراد مشهور و برنامه های دیجیتال در show floor، در حالی که با استفاده از پخش زنده ی وسیع تر شده، به مخاطبان جهانی متصل می شویم.

چندی پیش شرکت سونی اعلام کرد که پلی استیشن در E3 2020 حضور نخواهد داشت. سونی گفت “ما برای ESA به عنوان یک سازمان، احترام بسیاری قائلیم” و اضافه کرد “ولی احساس نمی کنیم که چشم انداز E3 2020 یک محل مناسب برای آنچه که امسال بر روی آن تمرکز داریم باشد.”

X