رد کردن لینک ها

بعد از 25 سال برای اولین بار Geoff Keighley در E3 حضور نخواهد داشت

اشتراک گذاری

آقای جف کیثلی [Geoff Keighley] نقش تهیه کننده، برای مراسم E3 Coliseum را رد می کند. E3 Coliseum یک صحنه نمایش [stage] زنده است که در سال 2017 به مراسم E3 اضافه شد تا طرفداران بازی های ویدیویی را، از طریق پنل ها، گفت و گو ها و دیگر مراسم بخصوص، به بازی ها و سازندگان مورد علاقه خود نزدیک کند.

مراسم Coliseum شامل حضور توسعه دهندگان از شرکت های بزرگی مثل PlayStation, Microsoft, Bethesda, Square Enix, Take-Two, Epic و Ubisoft و سلبریتی هایی مثل جک بلک [Jack Black] می شود.

جف کیثلی که بیشتر برای اداره کردن مراسم The Game Awards شناخته شده است، اجرا در سه Coliseum اول را به عهده گرفت، ولی امسال درخواست شرکت در این برنامه را رد کرده است. و بعد از 25 سال، برای اولین برای بار است که جف کیثلی در این مراسم شرکت نخواهد کرد.

در گفت و گو با وب سایت GamesIndutry.biz جف کیثلی گفت:

با توجه به مطالبی که به صورت عمومی درباره برنامه های E3 2020 ابلاغ شده، فعلا برای شرکت در این مراسم احساسِ راحتی نمی کنم. امروز اخبار فاش شده (برنامه های مراسم) از سایت E3 را دیدم و با خودم گفتم…. واقعا باید به مردم بگویم که از من (برای این مراسم) چه انتظاری داشته باشند تا هیچ کس (در آینده) ناراحت نشود.

قطعا این تصمیم آسانی (برای من) نبود، ولی فکر می کنم (تصمیمی) درست برای من باشد، و می خواسم قبل از این که بلبت ها برای فروش گذاشته شوند، فن ها (در این باره) بدانند.

X