رد کردن لینک ها

حدس میزنید چه کسانی در حال ساخت فیلم Borderlands هستند

اشتراک گذاری

خبر ساخته شدن فیلم Borderlands، طرفداران بسیاری را هیجان زده کرده است .در آخرین اتفاق مربوط به این پروژه، دیروز در حساب توییتر رندی پیتچفورد اعلام شد که  Eli Roth کارگردانی Borderlands را انجام می دهد و البته این خبر به سرعت حذف شد و حالا طرفداران می دانند چه کسی کارگردانی فیلمنامه را نیز در دست خواهد داشت.

نویسنده مینی سریال چرنوبیل شبکه HBO و برنده دو جایزه­ی بخش فیلمنامه جوایز Emmy ، کریگ مازن، مشغول کار برروی فیلمنامه Borderlands است. شاید بد نباشد بدانیم که این نویسنده آمریکایی تازه به سبک درام روی آورده و مجموعه فیلم­های Hangover و فیلم scary movie 4 را در کارنامه خود دارد.بر طبق نظر منتقدین، این سابقه کاری آقای کریگ مازن در ژانرهای کمدی و درام، وی را برای فضای داستانی این فیلم به گزینه خوبی بدل کرده است.

جزئیات خیلی کمی در مورد فیلم منتشر شده و با توجه به بزرگتر شدن دنیای Borderlands در بازی Borderlands 3، مکان­های بسیاری برای اتفاقات فیلم وجود خواهد داشت که کار ما را برای حدس زدن سخت تر میکند و تا کنون مازن و راث هم هیچ گونه اطلاعاتی را در مورد فیلم لو نداده اند.

لارم به ذکر است ، ترکیب مازن و راث تیم قوی ای را برای ساخت فیلم Borderlands تشکیل داده اند. اگرچه فیلم­های بازی­های ویدئویی همچنان زیاد سابقه خوبی ندارند ولی این موضوع به آرامی در حال بهبود است. به عنوان نمونه ، سریال The Witcher شبکه Netflix آنقدر خوب بود که بر فروش بازی هم تاثیر به سزایی  گذاشت و احتمال خوبی وجود دارد که فیلم Borderlands همچیین تاثیری بر فروش بازی Borderlands 3 نیز بگذارد.

از آنجایی که این محصول در مرحله پیش تولید است، طرفداران باید صبر بیشتری برای اخبار و اطلاعات فیلم به خرج دهند ولی انتخاب تیم سارنده نشان از آن دارد که اتفاقات جالب و ارزشمندی برای شخصیت­های بازی Borderlands در راه خواهد بود.

X