رد کردن لینک ها

بازی Warframe برای کنسول‌های نسل بعد تأیید شد

اشتراک گذاری

عنوان رایگان استودیوی Digital Extremes برای کنسول‌های نسل بعد نیز منتشر می‌شود. شرکت Leyou Technology که مالک این استودیو به حساب می‌آید ضمن تأیید این خبر، با انتشار یک گزارش مالی از وضعیت سوددهی خود گفت.

طبق اطلاعات منتشر شده بازی Warframe که به نوعی پرچمدار استودیو خود به حساب می‌آید، تا پایان سال 2019 موفق به جذب 57.5 میلیون بازیکن شده‌ که نسبت به سال قبل، با رشد 19.5 درصدی روبرو شده‌است. همچنین، اعلام شد که Warframe یکی از پرسودترین بازی‌ها PS4 و Xbox One در بین تمام عناوین رایگان به شمار می‌آید. شرکت Leyou Technology این موفقیت را در انتشار DLCهای مختلف و پشتیبانی باثبات می‌داند.

نکته قابل توجه دیگر گزارش، کاهش سوددهی 12.2 درصدی عنوان Warframe در سال 2019 است. سرمایه‌گذاران بازی فکر می‌کنند که این روند نزولی ممکن است دلایل مختلفی مانند عرضه نکردن بروزرسانی‌های کوچک در زمان سریع، دست نگه داشتن مشتریان برای خرید کنسول جدید در آستانه نسل نهم، و ورود دیگر بازی‌های رقابتی به بازار داشته باشد.

البته که Leyou Technology باور دارد این افت مقطعی است و انتظار دارد محبوبیت بازی Warframe همچنان ادامه داشته باشد. در کنار کنسول‌های نسل بعد، عرضه این عنوان بر روی “دیگر دستگاه‌ها” نیز تأیید شده که احتمال می‌رود همان گوشی‌های هوشمند باشد.

X