رد کردن لینک ها

بازی جدیدی از سری Titanfall در حال ساخت نیست

اشتراک گذاری

چند روز پیش دهمین سالگرد تأسیس استودیوی آمریکایی رسپاون بود. این استودیو تاکنون در کنار توسعه دو نسخه از سری تایتان فال، بازی‌های Apex Legends و Star Wars Jedi: Fallen Order نیز منتشر کرده و به موفقیت‌های زیادی رسیده‌است.

نسخه دوم مجموعه تایتان فال که در سال 2016 عرضه شد، در بین طرفداران بازی‌های شوتر اول شخص از محبوبیت زیادی برخوردار است. اما با توجه به برخی گزارش‌ها به‌نظر می‌رسد این بازی با عرضه در میان غول‌هایی مانند Battlefield و Call of Duty، نتوانسته از لحاظ فروش انتظارات را برآورده کند.

با اینحال، برای مدتی نسخه سوم تایتان فال در دست ساخت بوده که استودیو رسپاون در نهایت به‌دلیل کار بر روی بازی Apex Legends، روند ساخت آن را متوقف کرد. حال در جشن دهمین سالگرد این استودیو، آقای Vince Zampella (مدیر عامل رسپاون) در صحبت‌های خود با IGN در خصوص نسخه سوم تایتان فال توضیحاتی را ارائه داده‌است: “در حال حاضر Titanfall 3 در حال توسعه نیست، اما همیشه به آن فکر می‌کنیم. شما می‌توانید ذره‌های کوچکی از تایتان فال را در گوشه و کنار دنیای Apex Legends ببینید. شخصا دوست دارم که در یک زمان به نوعی این سری را احیا کنیم. در آینده خواهیم دید که آیا می‌توانم این کار را انجام دهم یا خیر.”

با توجه به گفته‌های آقای زمپلا، به‌نظر می‌رسد حتی اگر هم نسخه جدیدی از سری تایتان فال ساخته شود، طرفداران باید برای مدتی منتظر بمانند. شما می‌توانید بررسی آخرین ساخته استودیوی رسپاون یعنی بازی Star Wars Jedi: Fallen Order را هم‌اکنون از بازیسنتر مطالعه کنید.

مطالب پیشنهادی:

X