رد کردن لینک ها

استودیو InXile Entertainment برای بازی نسل بعدی خود از آنریل انجین 5 استفاده می‌کند

اشتراک گذاری

هفته گذشته شرکت اپیک گیمز به‌شکل رسمی با انتشار یک تِک دمو از ورژن نسل بعدی موتور گرافیکی آنریل انجین پرده‌برداری کرد. حال رئیس استودیو InXile Entertainment یعنی آقای برایان فارگو، تأیید کرده‌است که پروژه بعدی این استودیو با موتور گرافیکی Unreal Engine 5 ساخته خواهد شد: “ ما سوالات زیادی را در مورد بازی RPG نسل بعدی خود دریافت کرده‌ایم. می‌توانم تأیید کنم این بازی با آنریل انجین 5 ساخته خواهد شد.”

با اینحال، هنوز اطلاعات بیشتری از این پروژه در دسترس نیست. اگر شیوع ویروس کرونا انتشار بازی Wasteland 3 را به تعویق نیانداخته‌بود، احتمالا استودیو InXile Entertainment می‌توانست از همین ماه مشغول توسعه پروژه بعدی خود شود. اما هم‌اکنون حدود سه ماه به انتشار بازی Wasteland 3 مانده‌است و سازندگان در تلاشند تا با حمایت مایکروسافت، بهترین تجربه ممکن را به طرفداران ارائه دهند.

با کار کردن استودیو InXile Entertainment بر روی یک عنوان نقش‌آفرینی، به‌نظر می‌رسد در نسل آینده طرفداران اکس باکس با مجموعه بازی‌های زیادی از سبک RPG روبرو خواهند شد؛ چرا که استودیو آبسیدین پیش‌تر از علاقه خود به ساخت دنباله The Outer World صحبت کرده‌بود و همچنین شایعات زیادی از ساخت نسخه جدید Fable خبر می‌دهند.

مطالب پیشنهادی:

X