رد کردن لینک ها

قسمت ششم | ماجرای عجیب ساخت رزیدنت اویل 3

اشتراک گذاری

مدت زیادی از عرضه Resident Evil 3 Remake نمی‌گذرد و شاید بسیاری از گیمرها بعد از تجربه این بازی موفق به یادآوری خاطرات خوب گذشته نشدند. همین موضوع بهانه‌ای شد تا در قسمت ششم از فصل چهارم بازی‌کست به سراغ داستان ساخت Resident Evil 3 برویم. بازی که در فرایند ساخت خود با چالش‌های بزرگی همراه شد و نگاهی به پشت پرده تولید آن می‌تواند بهتر به ما توضیح که چگونه در یک سال، سرنوشت مجموعه محبوب Capcom برای همیشه تغییر کرد. بازی که برای مدت‌ها به عنوان پرسودترین قسمت از مجموعه Resident Evil شناخته می‌شد و Nemesis یکی از بهترین شخصیت‌های منفی این شاخه از هنر و سرگرمی را معرفی کرد.

برای مشاهده پادکست بازی‌کست در یوتوب کلیک کنید

در این روزها البته اتفاقات روز صنعت بازی را فراموش نکرده‌ایم و چند کلامی درباره اولین نمایش Unreal Engine 5 روی PS5، آخرین اتفاقات پیرامون Ghost of Tsushima و البته بحث داغ Playstation 5 و Xbox Series X صحبت کرده‌ایم. اگر از طرفداران قدیمی Resident Evil هستید و به دانستن بزرگ‌ترین راز این مجموعه علاقه دارید، قسمت ششم از فصل چهارم بازی‌کست را از دست ندهید.

موسیقی‌های مورد استفاده در این قسمت:

The Midnight – VampiresKalax – DreamGUNSHIP – The Drone Racing League

مطالب پیشنهادی: قسمت دوم | نبرد سونی و‌ مایکروسافت در نسل نهم مصاحبه با نیما شاه صاحبی درباره کنسول‌های PlaysStation 5 و Xbox Series X

X