رد کردن لینک ها

نیل دراکمن: ساخت اقتباس سریالی The Last of Us چالش جالبی است

اشتراک گذاری

آقای نیل دراکمن اخیرا در خصوص سریال اقتباسی در دست ساخت از بازی The Last of Us صحبت‌های تازه‌ای داشته و کار کردن بر روی آن را چالشی جالب خوانده‌است.

دراکمن که وظیفه نویسندگی سریال The Last of Us را بر عهده دارد و یکی از تهیه‌کنندگان اجرایی نیز به‌شمار می‌رود، در مصاحبه خود با Entertainment Weekly از ساخت این سریال صحبت کرده‌است. به گفته او، ناتی داگ قصد دارد مخاطبان با بازی لست آو آس احساس نفرت، گناه و شرم داشته‌باشند؛ اما القا کردن چنین احساسی به‌طور کامل در فیلم و یا سریال امکان‌پذیر نیست:

“با حذف کردن تعامل از داستان، چگونه می‌توان همچنان قصه را برای این رسانه نیز خاص نگه داشت؟ چنین چیزی یک چالش جالب است که من فکر می‌کنم درس‌های زیادی برای یاد گرفتن در خصوص آن وجود دارند.” دراکمن در ادامه از همکاری با آقای Craig Mazin (خالق سریال چرنوبیل) صحبت می‌کند: “من یکی از طرفداران بزرگ سریال چرنوبیل هستم و فرصت دیدار با Craig Mazin را داشته‌ام. دانستن اینکه او نیز هم‌اندازه من طرفدار The Last of Us است… Craig ایده‌هایی را در خصوص چگونگی ساخت این اقتباس سریالی در نظر داشت. کار کردن در زیر چتر HBO و نویسنده خلاقی که او را تحسین می‌کنی فوق‌العاده است.”

آقای Gustavo Santaolalla که وظیفه ساخت موسیقی بازی اصلی را داشت نیز برای ساخت سریال باز میگردد. طبق گفته سازندگان، سریال The Last of Us فعلا در حالت پیش‌تولید قرار دارد و پس از انتشار بازی The Last of Us Part 2، مراحل ساخت آن آغاز می‌شود. هنوز اطلاعاتی در خصوص تیم بازیگران و بازه زمانی عرضه سریال در دسترس نیست، اما تأیید شده که اقتباس HBO قرار است داستان نسخه اول بازی را روایت کند.

مطالب پیشنهادی:

X