رد کردن لینک ها

بازی Resident Evil 8: Village به همراه تریلری رسما معرفی شد

اشتراک گذاری

شرکت بازی‌سازی کپکام دوباره توانست هیاهوی تازه ای را براندازد و رزیدنت اویل 8 را به عنوان یکی از مورد انتظار ترین بازی های سال قرار دهد.طی مراسم معرفی کنسول پلی‌استیشن 5، در شب گذشته شاهد معرفی بازی جدید کمپانی کپکام از فرانچایز رزیدنت اویل با نام Resident Evil 8: Village به همراه تریلری عجیب و تاریک بودیم.

بازیکنان همانند نسخه قبلی با محوریت یک خانه تسخیر شده در کنار موجودات جهش‌ یافته و زامبی ها دست و پنجه نرم خواهند کرد که به نقل از رسانه ها با دیدن تریلر، بیننده به یاد فیلم هایی نظیر “جن‌گیر” و “جادوگر بلر” خواهد افتاد. جالب است بدانید برخی از رسانه ها اعلام کرده‌اند بازی Resident Evil 8 با دین و مذهب رابطه خواهد داشت و مردمان روستا افرادی متعصب به مذهب هستند خوشبختانه با به‌کارگیری دوباره از سیستم قبلی یعنی گیم‌پلی اول-شخص و المان های ماوراء الطبیعی مانند گرگینه که در تریلر به چشم می‌خورند، قطعا تاثیرات مثبت بیشتری در تجربه بازی خواهند داشت.

طبق تریلر منتشر شده گویا داستان بازی در فصل زمستان با برف و بوران روایت می‌شود، خبر خوبی که در تریلر علاقه‌مندان را جذب می‌کند بازگشت کریس ردفیلد یکی از شخصیت های اصلی سری در شماره های اول، پنجم و ششم سری است. در قسمت پایانی تریلر شاهد سکانسی هستیم که کریس بالا سر ایتن ایستاده و از او عذرخواهی کرده سپس به بدن دختری شلیک می‌کند.

بازی Resident Evil 8: Village در تاریخ 22 خرداد ماه به صورت رسمی معرفی شد و متاسفانه بدون شرح دادن تاریخ به صورت دقیق فقط سال انتشار یعنی 2021 را اعلام کردند.

RE:8 به نظر بازی خواهد بود که در کنار المان های قبلی محوریت ترس و وحشت را پر رنگ تر کرده است و قطعا پس از عرضه به یکی از ترسناک ترین عناوین در کارنامه بازی‌سازی کپکام تبدیل خواهد شد.

شما کاربران عزیز می‌توانید دیگر اخبار مربوط به رویداد رونمایی از پلی‌استیشن 5 را در وب‌سایت بازی‌سنتر مطالعه فرمایید.

مطالب پیشنهادی:

X