رد کردن لینک ها

بازی Star Wars: Squadrons معرفی شد

اشتراک گذاری

پس از شایعات و لیک‌های متعدد، پروژه Maverick با نام Star Wars: Squadrons معرفی شد.

در سال‌های اخیر EA کنترل ساخت بازی‌های Star Wars را برعهده داشته و در این راه با واکنش‌های ضد و نقیضی همراه بوده است. این ناشر با انتشار سری‌ بازی‌های مولتی‌پلیر محور Battefront با واکنش‌های منفی روبه‌رو شد اما با ساخت بازی Jedi Fallen Order توسط استودیو Respawn توانست کمی محبوبیت از دست رفته خود را دوباره پیدا کند. حالا بازی بعدی سری Star Wars توسط EA Motive ساخته خواهد شد و بر روی نبردهای جذاب فضایی تمرکز خواهد کرد. استودیو EA Motive قبلا بر روی وسایل نقلیه بازی Star Wars Battlefront II کار کرده است و با دنیای جنگ ستارگان و فضاپیماهای آن آشنایی دارند.

در تریلر رونمایی بازی Star Wars Squadrons شاهد نبرد دو گروه پنج نفره از خلبانان New Republic و Imperial هستیم که احتمالا اشاره بخش چند نفره بازی دارد. در بخش چندنفره بازی دو گروه پنج نفره به نبرد با یکدیگر خواهند پرداخت و این بخش بازی از کراس‌پلی بین PC و نسخه‌های کنسول پشتیبانی خواهد کرد. این بازی دارای قسمت داستانی خواهد بود که والت ویلیامز یکی از نویسندگان داستان بازی است.

به گفته سازندگان، شما میتوانید تمام بخش داستانی Star Wars Squadrons را با استفاده از هدست‌های واقعیت مجازی بر روی PS4 و PC تجربه کنید. همچنین طبق اطلاعات منتشر شده در صفحه فروشگاه Xbox، این بازی با کیفیت تصویر 4K برروی Xbox One X اجرا خواهد شد.

بازی Star Wars Squadrons در تاریخ دوم اکتبر برای Xbox One، PS4 و PC عرضه خواهد شد.

مطالب پیشنهادی:

X