رد کردن لینک ها

Assassin’s Creed III Remastered برای کنسول نینتندو سوییچ پورت شده است

اشتراک گذاری

به تازگی و بر اساس مقایسه‌ای که وب‌سایت دیجیتال فاندری (Digital Foundry) انجام داده است، به نظر می‌رسد بازی Assassin’s Creed III Remastered برای کنسول نینتندو سوییچ نه تنها ریمستر نشده بلکه تنها پورت شده است. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید

بازی Assassin’s Creed III Remastered اخیرا برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس باکس، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شد. سازندگان در نسخه‌ی ریمستر، مشکلات و باگ‌های آن را برطرف ساخته و از نظر بصری نیز شاهد گرافیک بهبود یافته‌ای هستیم. انتشار بازی‌ها بر‌روی کنسول نینتندو سوییچ موضوعی است که این روزها بسیار متوجه سازندگان بازی‌های ویدئویی قرار گرفته و آن‌ها سعی دارند تا در صورت امکان نسخه‌ای از بازی خود را بر‌روی این کنسول عرضه کرده تا فروش بالاتری را تجربه کنند.

در این میان یوبی‌سافت و بازی Assassin’s Creed III Remastered از این قضیه مستثنی نیستند. اما بر اساس مقایسه‌ای که وب‌سایت دیجیتال فاندری انجام داده است، به نظر می‌رسد بازی Assassin’s Creed III Remastered برای کنسول نینتندو سوییچ نه تنها ریمستر نشده بلکه تنها پورت شده است. شما ‌می‌توانید ویدئوی مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p (شصت فریم بر ثانیه)

دانلود با کیفیت ۷۲۰p (شصت فریم بر ثانیه)

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

طی این مقایسه، تحلیل‌گران به این نکته اشاره کرده‌اند که نسخه‌ی نینتندو سوییج در حقیقت نسخه‌ای ریمستر شده و بهبود یافته از نسخه‌ی وی‌یو ( Wii U) بازی Assassin’s Creed III است. اگرچه بهبودهایی در نسخه‌ی نینتندو سوییچ حاصل شده اما تمام باگ‌های نسخه‌ی وی یوی در این نسخه نیز حضور دارند و حتی کیفیت بافت‌های بازی نیز بهبود نیافته است. شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید حتی بازی Assassin’s Creed Liberation Remastered نیز برروی کنسول نینتندو سوییچ مشکلاتی مشابه بازی Assassin’s Creed III Remastered را داراست. به طور خلاصه شاید نسخه‌ی نینتندو سوییچ کمی بهبود یافته باشد اما در مقایسه با دو کنسول اکس باکس وان و پلی‌استیشن ۴، این بهبودها برای آن که این بازی را یک نسخه‌ی ریمستر شده بدانیم کافی نیستند.

بازی Assassin’s Creed III Remastered هم اکنون برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس باکس، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دستسرس قرار دارد.

منبع : گیمفا، وب سایت خبری و تحلیلی بازی‌های رایانه‌ای

X