رد کردن لینک ها

تریلرهای جدیدی با محوریت تغییرات سلاح‌ها در Monster Hunter World: Iceborne منتشر شده‌اند

اشتراک گذاری

اخیرا شرکت بازی‌سازی کپکام (Capcom)، تریلر‌های جدیدی از تغییرات سلاح‌های بازی در Monster Hunter World: Iceborne منتشر کرده که توجه‌ی تمامی علاقه‌مندان و کاربران این عنوان را به سمت خود جذب کرده است.

به جرات می‌توان گفت که بازی Monster Hunter World با سبک ویژه و فضای منحصر به فرد خود، بسیاری از بازی‌بازان و کاربران را به سمت خود کشانده و بسیار موفق عمل کرده است. همان‌طور که در جریان هستید، در استریم بهاری شرکت بازی‌سازی کپکام در رویداد State of Play، اطلاعات و جزئیات بسیاری از بسته‌ی الحاقی جدید بازی Monster Hunter World در دسترس قرار گرفت. طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، این بسته‌ی الحاقی که با نام Iceborne شناخته می‌شود، آیتم‌ها و محتویات جدید و متنوعی را برای بازی‌بازان و کاربران مهیا خواهد کرد. طبق گفته‌های سازندگان این بازی در شرکت کپکام، بسته‌ی الحاقی Iceborne به خودی خود می‌توانست به اندازه‌ای محتوا در اختیار بازی‌باز قرار دهد که نسخه‌ای جدید از این سری محسوب شود.

حال به تازگی تریلرهای جدیدی از تغییرات سلاح‌ها در بسته‌ی الحاقی Iceborne منتشر شده‌اند که بی‌شک برای طرفداران این سری بازی منحصر به فرد، جذاب به نظر می‌رسند. در یکی از این تریلرها نگاهی به سلاح Clutch Claw انداخته شده است که این گجت جدید شما را قادر می‌سازد تا به راحتی برروی هیولاها قرار گیرید و ضربات متعددی را به آن‌ها وارد کنید. قطعا این آیتم کاربرد زیادی در میان بازی‌بازان و طرفداران خواهد داشت. همان‌طور که گفته شد، تغییراتی برروی سلاح‌های بازی در حال انجام است و به نوعی، طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده تمامی آیتم‌ها و سلاح‌های بازی Monster Hunter World به واسطه‌ی بسته‌ی الحاقی Iceborne تقویت خواهند شد. حرکات، تکنیک‌ها و حملات جدید، همه شرایط و تجربه‌های نوینی را برای بازی‌بازان به ارمغان خواهند آورد. در ضمن برای مشاهده و دریافت ویدئو‌های جدید منتشر شده با کیفیت‌های مختلف، به قسمت پایین متن مراجعه کنید.

بازی Monster Hunter World هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. در نهایت شما می‌توانید نقد و بررسی کامل این بازی تحت عنوان «به دنیای هیولاها خوش آمدید | نقد و بررسی بازی Monster Hunter: World» به قلم هامون معتقدی را از طریق این صفحه‌ی وب‌سایت گیمفا مطالعه کنید.

بسته‌ی الحاقی Iceborne در تاریخ ۱۵ شهریور ماه سال جاری (۶ سپتامبر سال ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان با قیمت ۴۰ دلار به صورت دیجیتالی عرضه خواهد شد. لازم به ذکر است که نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بسته‌ی الحاقی Iceborne در زمستان سال جاری در دسترس قرار خواهد گرفت.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

منبع : گیمفا، وب سایت خبری و تحلیلی بازی‌های رایانه‌ای

X