رد کردن لینک ها

داستان بازی Death Stranding فاش شد

اشتراک گذاری

پس از انتشار تیزر‌های جدیدی از بازی محبوب و مورد انتظار Death Stranding، حال به تازگی اطلاعات و جزئیات جدیدی از بخش داستانی این بازی فاش شده است. برای جزئیات بیشتر با گیمفا هرماه باشید.

یکی از کاربران ResetEra با نام LifeJumper به تازگی گزارش داده که اطلاعاتی را در ارتباط با داستان بازی Death Stranding به دست آورده است.

سم بریجز باید با دنیایی روبرو شود که به وسیله‌ی Death Stranding تغییر یافته است. او بقایای آینده را در دستان خود حمل کرده و برای متحد کردن دنیا با یکدیگر سفری را آغاز می‌کند. راز Death Stranding چیست؟ سم در مسیر هدف خود جه چیزهایی را کشف خواهد کرد؟ گیم‌پلی بازی به این سوالات و سوالات دیگر پاسخ می‌دهد.

اگر اطلاعات فاش شده درست باشند، بازی Death Stranding به نظر تجربه‌ی جالب و هیجان انگیزی است. Sam Bridges که نقش آن را نورمن ریداس ایفا می‌کند، شخصیت اصلی بازی است. جمله‌ی «بقایایی که وی در دستان خود حمل می کند» نیز احتمالا به محفظه‌های بچه‌ی اشاره دارد و «متحد کردن دنیا» نیز ارتباط نزدیکی با جمله‌ی «طناب را ایجاد کن» دارد که در تیزر اول بازی Death Stranding آن را مشاهده کردیم.

انتظار می‌رود طی روز آینده شاهد انتشار اطلاعات و حزئیات بیشتری از بازی Death Stranding از جمله تریلر گیم پلی و یا تاریخ انتشار بازی باشیم. بازی Death Stranding توسط استودیوی کوجیما پروداکشنز در دست توسعه قرار دارد. متاسفانه هنوز هیچ زمان دقیقی برای انتشار این بازی مشخص نشده است ولی انتظار می‌رود که این بازی در سال ۲۰۱۹ برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه شود.

منبع : گیمفا، وب سایت خبری و تحلیلی بازی‌های رایانه‌ای

X