رد کردن لینک ها

سومین تیزر بازی Death Stranding منتشر شد

اشتراک گذاری

هیدئو کوجیما کارگدان افسانه‌ای بازی‌های ویدئویی در ادامه‌ توییت‌های خود در توییت جدیدی سومین تیزر بازی Death Stranding با نام  Tomorrow in your hands را منتشر کرد. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

بدون شک Death Stranding را می‌توان یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال ۲۰۱۹ به شمار آورد. این بازی سال گذشته در مراسم E3 2018 به نمایش درآمد اما نه تنها پاسخ سوالات خود را در این نمایش نیافتیم، بلکه باعث شد تا سوالات بیشتری در ذهن ما به وجود بیاید. طی روزهای گذشته کوجیما تیزر‌های مرموزی از بازی Death Stranding منتشر و در توییتر خود نیز اعلام کرد که این چهارشنبه خبرهای جدیدی از بازی Death Stranding در راه است.

حال دقایقی پیش کوجیما سومین تیزر بازی Death Stranding را نیز منتشر کرده است. به مانند تیزرهای قبلی، ویدئوی جدید نیز اطلاعات چندانی به ما نمی‌دهد و تنها شاهد عبارت «فردا در دستان شماست» هستیم. شما ‌می‌توانید تیزر جدید بازی Death Stranding را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

انتظار می‌رود طی روز آینده شاهد انتشار اطلاعات و حزئیات بیشتری از بازی Death Stranding از جمله تریلر گیم پلی و یا تاریخ انتشار بازی باشیم. بازی Death Stranding توسط استودیوی کوجیما پروداکشنز در دست توسعه قرار دارد. متاسفانه هنوز هیچ زمان دقیقی برای انتشار این بازی مشخص نشده است ولی انتظار می‌رود که این بازی در سال ۲۰۱۹ برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه شود.

منبع : گیمفا، وب سایت خبری و تحلیلی بازی‌های رایانه‌ای

X