Skip links

عرضه‌ی بازی Fallout Shelter برای تسلا به گفته‌ی ایلان ماسک و تاد هاوارد

Share

در اجتماع E3 2019 «ایلان ماسک» و «تاد هاوارد» خبر از انتشار بازی Fallout Shelter برای تسلا دادند. همین حالا هم می‌دانیم که بازی Cuphead برای این خودروی هوشمند عرضه خواهد شد. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

«کیلی» در ابتدا موضوعات مختلفی را پوشش داد اما تمرکزش بر روی بازی‌های ویدیویی بود. ماسک و هاوارد نیز کمی راجع به شراکت میان دو شرکت صحبت کردند. آن‌ها به شوخی راجع به عرضه‌ی بازی «اسکایریم» Skyrim برای تسلا صحبت کردند اما گفتند تصمیم گرفتیم با عناوین کوچک‌تر مانند بازی Fallout Shelter صحبت کنیم.

اول بازی Cuphead‌ نمایش داده شد که همانند پلتفرم‌های دیگر روی این پلتفرم نیز به خوبی اجرا می‌شود. با دسته‌ی اکس‌باکس وان می‌توان بازی را کنترل کرد. بازی Beach Buggy Racing 2 نیز یکی دیگر از بازی‌هایی بود که در این نشست، نمایش داده شد. این عنوان در سبک مسابقه‌ای است و بازیکن به جای دسته، برای کنترل ماشین در بازی، از فرمان و پدال واقعی استفاده می‌کند. این بازی به نظر تنها یک بازی مسابقه‌ای ساده می‌آید اما در بخش هدایت بسیار جذاب عمل کرده است.

ایلان ماسک در ادامه این موضوع را روشن کرد که شما نمی‌توانید در هنگام حرکت ماشین به تجربه‌ی این بازی‌ها بپردازید. او همچنین گفت علاوه بر فعالیتی که روی بازی‌ها دارند، تیم او در حال کار بر روی یک اپ برای تولید صدای ناهنجار است. نظر شما چیست؟ نابغه‌های تسلا چه چیزهای جالب‌تری در سر دارند؟

منبع : دنیای بازی | پایگاه خبری تحلیلی بازی‌های ویدیویی

X