رد کردن لینک ها

Ori and the Blind Forest: Definitive Edition برای نینتندو سوییچ تایید شد [گیمزکام 2019]

اشتراک گذاری

نینتندو در ویدئو کنفرانس Indie World عرضه بازی Ori and the Blind Forest: Definitive Edition را برای نینتندو سوییچ تایید کرد. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی، با دنیای‌بازی همراه باشید.

این بازی مترویدوینیا که توسط استودیو Moon Studios ساخته شده است، هم اکنون برای کنسول ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شده است و دارنده‌گان نینتندو سوییچ نیز می‌توانند به تاریخ جمعه ۵ مهر، سال ۱۳۹۸ بازی Ori and the Blind Forest: Definitive Edition را تجربه کنند.

بعد از Cuphead این دومین بازی انحصاری ایکس‌باکس وان است که برای کنسول هیببریدی نینتندو عرضه می‌شود. در نسخه Definitive Edition بازی Ori and the Blind Forest حالت “Easy” و حالت “One Life” یا “یک جان”، قابلیت Fast Travel، و طراحی جدید و مکان‌های جدید نیز به بازی اضافه شده است.

استودیو Moon Studio درکنار نسخه سوییچ Ori and the Blind Forest: Definitive Edition بر روی ادامه این بازی یعنی Ori and the Will of the Wisps نیز کار می‌کنند. این بازی قرار است به تاریخ سه‌شنبه ۲۲ بهمن ماه، سال ۱۳۹۸ برای کنسول ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شود. اگر نسخه سوئیچ Ori and the Blind Forest: Definitive Edition موفق ظاهر شود، ممکن است شاهد عرضه Ori and the Will of the Wisps برای این کنسول هیبریدی نیز باشیم.

 

X