رد کردن لینک ها

دانلود فایل آپشن PES 2020 و وارد کردن کیت لباس و لوگو تیمها

اشتراک گذاری

به علت ضعف لایسنس ها در سری PES تیم سازنده در نسخه 2017 تصمیم گرفت ویژگی بسیار مهمی را به بازی اضافه کند و این ویژگی با نام Option  File لقب گرفت . این ویژگی بسیار کار آمد باعث شد مشکل لایسنس تیم‌ها در بخش آفلاین کاملا مرتفع شود . با قابلیت اپشن فایل میتوان کیت ، لوگو تیم ، لوگو لیگ ، نام درست تیم ها ، بنر باشگاه ها ، لوگوی اسپانسر های تیم ها . تنظیم قوانین مربوط به لیگ هر کشور و همین طور ساخت لیگ هایی که به صورت واقعی در بازی وجود ندارند به بازی اضافه کرد . شما با ریختن این آپشن فایل می‌توانید حتی لیگ‌هایی مثل بوندس لیگا را به صورت کامل و درست به PES 2020 اضافه کنید.

در این ویدیو به شما نحوه ریختن اپشن فایل در کنسول پلی استیشن 4 را آموزش میدهیم

1. ابتدا آپشن فایل را دانلود کنید از طریق لینک زیر دانلود کنید.

PES 2020 دانلود آپشن فایل

2.فلش مموری خود را در حالت FAT32 فرمت کنید سپس پوشه جدیدی با نام WEPES در آن ایجاد کنید و توجه کنید که نام WEPES دقیقا به صورت حروف بزرگ نوشته شود .

3.سپس فایل دانلود شده را در پوشه WEPES از حالت فشرده خارج کنید و یا محتویات فابل دانلود شده را در آن بریزید

4.در ادامه فلش مموری خود را به کنسول پلی استیشن 4 وصل کنید

5.وارد گزینه Setting شده و گزینه Edit را انتخاب کنید

6.وارد گزینه import/export شوید . توجه داشته باشید برای ریختن اپشن فایل در کنسول پلی استیشن 4 حتما باید کنسول شما به اینترنت وصل باشد و کنسول و در ادامه بازی شما در حالت آنلاین باشد . اگر کنسول شما آنلاین نباشید شما توانایی ریختن اپشن فایل به کنسول را به هیچ عنوان ندارید .

7.گزینه import teams را بزنید

8.اگر Usb Flash شما به درستی به کنسول وصل باشد و فایل WEPES هم به درستی در Usb Flash شما ریخته شده باشد وارد بخشی میشوید که لیگ های مختلفی را میبینید و شما با زدن تیک های هر تیم و یا این که با زدن دکمه مربع گزینه ALL را بزنید ( لیگ هایی از قبیل لیگ آلمان را همیشه به صورت جداگانه به بازی بریزید )

9.باید تیک گزینه Apply player and squad data را روشن کنید .

10.گزینه Owerwriting image files of the same name فقط برای زمانی است که شما یک تیم مورد را بخواهید به صورت دل به خواه در هر تیم دیگری import کنید و اگر تیک Owerwriting image files of the same name را روشن کنید در صفحه بعدی از شما میخواهد که کیت و لوگو و نام تیم بر روی چه تیمی ریخته شود.

11.به دلیل آن که بوندسلیگا لیگی با 18 تیم است باید به بخش Competition Structure بروید .

12.به قسمت Draw Size رفته و بوندسلیگا را از 20 تیم به 18 تیم کاهش دهید .

13.سپس به بخش Europe رفته و از بخش Other Europern League رفته و هر تیم آلمانی دیدید به بخش بوندسلیگا انتقال دهید . حالا لیگ بوندسلیگا به صورت کامل در بازی وجود خواهد داشت.

X