رد کردن لینک ها

سیستم اچیومنت‌ها برای گوگل استیدیا در دسترس قرار گرفت

اشتراک گذاری

یک ماه پس از انتشار سرویس استریمی شرکت گوگل، این کمپانی از باز شدن و در دسترس قرار گرفتن قابلیت اچیومنت‌ها برای گوگل استیدیا خبر داد.

گوگل با انتشار پستی در توییتر نوشت:

سیستم اچیومنت‌ها برای گوگل استیدیا در دسترس قرار گرفته و شما از این پس هنگام بازی کردن روی کامپیوترهای شخصی، لپ‌تاپ و تلویزیون اطلاعیه دریافت خواهید کرد. شما می‌توانید لیست کامل اچیومنت‌های خودتان را در سایت مشاهده نمایید که شامل مواردی که از زمانی که شروع به بازی روی استیدیا کردید هم می‌شود.

چنان‌چه از روز انتشار، گوگل استیدیا را تهیه کرده و مشغول بازی کردن با آن بودید شرکت گوگل تمامی اچیومنت‌های شما را تاکنون دنبال و ثبت کرده و بنابراین جای نگرانی بابت آن‌ها به منظور تجربه مجدد بازی‌ها و باز کردن آن‌ها وجود نخواهد داشت.

سخنگوی گوگل طی یک به‌روزرسانی نیز اظهار کرد که این سیستم، اولین ورژن از اچیومنت‌های این کمپانی بوده و در حال حاضر آن‌ها تنها روی مرورگر کروم و Chromecast کار کرده‌اند. کاربران موبایلی فعلا باید منتظر تاریخ نامشخصی از سال 2020 بمانند. هم‌چنین شرکت گوگل وعده داده هم‌چنان موارد دیگری در ارتباط با اچیومنت‌ها باقی مانده که هنوز از آن‌ها رونمایی نشده است.

X