رد کردن لینک ها

کدهای تقلب بازی Red Dead Redemption 2 و چگونگی استفاده از آن ها

اشتراک گذاری

بعد از مدت‌ها انتظار بازی Red Dead Redemption 2  منتشر شد و نشان داد که  Rockstar Games همچنان جزء پیشگامان صنعت بازی‌های ویدئویی است. همانند دیگر آثار این استودیو مانند GTA، امکان استفاده از کد‌های تقلب در بازی فعال است و شما می‌توانید با چند کلیک ساده به یک شخص پولدار تبدیل شوید. در ادامه چگونگی استفاده از این کد‌ها را به صورت کامل شرح داده‌ایم؛ پس با لوکتو همراه باشید.

به طور حتم یکی از علت‌هایی که باعث  شد ما عاشق مجموعه Grand Theft Auto (GTA) شویم؛ کد‌های تقلبی بود که استودیو سازنده برای بازیبازان طراحی کرده بود. با فعال کردن این کد‌ها می‌توانستید به یکباره پولدارترین آدم شهر شوید و خانه‌های بالای شهر را بخرید. و یا صاحب یک ماشین لوکس شوید. در بازی Red Dead Redemption 2 نیز استودیو Rockstar Games برای ما کد‌هایی را طراحی کرده است که با استفاده از آن‌ها می‌توانید ویژگی‌های جالبی را به بازی خود اضافه کنید.

قبل از اینکه وارد مبحث کد‌های تقلب بازی شویم؛ بهتر است ابتدا چگونگی استفاده از آن‌ها را برایتان توضیح دهم. سیستم کد‌های تقلب در بازی‌های استودیو Rockstar Games  چند سالی است که از یک فرمول یکسان بهره می‌برد. شما چند دکمه را با سرعت بالا فشار می‌دهید و کد تقلب برایتان فعال می‌شود. اما این ویژگی در بازی Red Dead Redemption 2  متفاوت است. شما برای استفاده از کد‌ها باید وارد منو بازی شوید. سپس به قسمتSettings وارد شده و در صورتی که پلتفرم ایکس‌باکس وان دارید دکمه Y و در صورتی که پلتفرم شما پلی‌استیشن 4 است؛ دکمه مثلث را فشار دهید. حال شما وارد منو Cheats شده‌اید.  در این زمان باید با انتخاب گزینه Enter Cheat کد تقلب دلخواه‌تان را وارد کنید.  شایان ذکر است که در این بازی کد تقلب به صورت متن وارد می‌شود.

کد تقلباسمشرح
Abundance is the dullest desireتیر بینهایتبا استفاده از این کد شما به تیر بینهایت دست پیدا می‌کنید.
Abundance is the dullest desireمستهمینشه در حالت مست باقی خواهید ماند.
Better than my dogافزایش محدودیت اسب سواری با سرعت بالابا استفاده از این کد اسب شما هیچ وقت احساس خستگی نمی‌کند.
Greed is American Virtueسلاح سنگینبا استفاده از این کد شما به سلاح‌هایی مانند Mauser Pistol, Pump Action Shotgun, و Semi-Automatic Pistol دست پیدا می‌کنید.
I shall be betterویژگی Dead Eye شما را به لول 3 ارتقاء می‌دهد. 
I seek and I shall find.ویژگی Dead Eye شما را به لول 5 ارتقاء می‌دهد. 
Keep your dreams simpleواگناگر در جایی گم شده‌اید و اسبتان نیز در دسترس نیست؛ با استفاده از این کد تقلب می‌توانید یک واگن همراه با یک اسب را جلوی پای خودتان ظاهر کنید.
Run! Run! Run!اسب تیزپابا استفاده از این کد تقلب می‌توانید یک اسب مسابقه‌ای و قوی را برای خودتان مهیا کنید.
You flourish before you dieارتقاء سلامتی، استقامت و Dead Eyeبا استفاده از این کد میزان سلامتی، استفامت و انرژی Dead Eye پر می‌شود.

بازی Red Dead Redemption 2  هم‌اکنون برای پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان در دسترس است. اثری که به نظر خیلی از منتقدان باید به آن لقب بهترین بازی سال و یا حتی نسل را داد.

منبع‌:‌ PSP Pro

X