رد کردن لینک ها

بازی Nioh 2 وارد فاز Closed Alpha می‌شود

اشتراک گذاری

بازی Nioh 2 به زودی وارد فاز Closed Alpha می‌شود. «آلفای بسته» این عنوان آخر هفته جاری آغاز می‌شود و تنها به مدت 2 هفته در جریان خواهد بود. طبق اعلام رسمی استودیو Team Ninja برای این حالت آزمایشی، ظرفیتی محدود موجود است. در حالی که اطلاعات به دست آمده از سایر جزئیات Alpha به شدت محدود است، اما به لطف وب سایت Gematsu متوجه شدیم که افراد شرکت کننده، فقط به واسطه دعوت‌‌نامه‌های رسمی که به ایمیل آن‌ها ارسال می‌شود می‌توانند وارد بازی شوند.

همچنین بر اساس توییت «تیم نینجا» که در تصویر ذیل قابل مشاهده است، این تیم قصد دارد با دعوت تعداد مشخصی از شرکت کننده، از نظرات آن‌ها برای بهود بازی Nioh 2 در مسیر توسعه استفاده کند. در ادامه نیز به این نکته اشاره شده است که تیم نینجا برای مطمئن شدن از روند دریافت بازخوردها و نظارت بهتر روی آن‌ها، برنامه‌ای برای گسترش دادن آلفا ندارد. اما شاید این برنامه در آینده دچار تغییراتی بشود.

بازی Nioh 2

بازی Nioh 2 در جریان رویداد E3 2018 و کنفرانس خبری شرکت سونی معرفی شد. در حال حاضر، این عنوان در انحصار کنسول «پلی‌استیشن 4» قرار دارد و مشخص نیست همانند نسخه اول، پس از گذشت یک سال برای کامپیوتر و سایر پلتفرم‌ها نیز عرضه شود یا خیر. همچنین با توجه به تریلر این عنوان، به نظر می‌رسد با عنوانی سخت مشابه بازی نخست مواجه باشیم. آلفای بسته Nioh 2 از تاریخ 3 خرداد آغاز و تا 12 خرداد نیز به پایان می‌رسد.

منبع : بازی سنتر

X